.

.

mylb Монтажа DIY Минијатурен Модел Комплет Дрвена Кукла Куќа,Париз Стан Куќа Играчка со Мебел

mylb Монтажа DIY Минијатурен Модел Комплет Дрвена Кукла Куќа,Париз Стан Куќа Играчка со Мебел

Оценка на посетителот:

DEN 2302.00 -30 %
DEN 3288.96
Залиха
Достапно за нарачка

mylb Монтажа DIY Минијатурен Модел Комплет Дрвена Кукла Куќа,Париз Стан Куќа Играчка со Мебел Спецификација : Материјал : дрво,текстил,хартија,метал,LED светло. Пакет Се Вклучени : 1. DIY Кукла Куќа Колекции 2. Ги содржи сите мебел исто како слика Забелешка : 1. Не е за деца под 3 години. 2. Тоа е лесно да се заврши,само треба доволно трпение. 3. Алатки ви треба : режа, нож,пинцети, pincer. 4. Лепак / батерија /music box не се вклучени. Карактеристики : 1. Мини верзија на вистинска куќа. 2. Најдобриот подарок за вашите пријатели и деца. 3. Рачно изработени со вашите пријатели и деца уживаат во забавата процес и да се изгради подобра врска. 4. Се развива размислување, вештина и логика смисла, манипулативни способноста на децата.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Dollhouses
Возраст Опсег:
12-15 Години,8-11 Години,5-7 Години,Grownups
Димензии:
32x23x23
Предупредување:
далеку оган
Материјал:
Дрво
Бренд Име:
mylb
Пол:
Девојки

Купувачи како што избираат