.

.

DoreenBeads Метални Легури Кабелот Крај Двојно дупка Накит Изработка на Облека, Чевли Шапка Торба за Костум Фармерки Додаток DIY Занает Снабдување со 10PCs

DoreenBeads Метални Легури Кабелот Крај Двојно дупка Накит Изработка на Облека, Чевли Шапка Торба за Костум

Оценка на посетителот:

DEN 127.00 -30 %
DEN 181.44
Залиха
Достапно за нарачка

Топло Препорачуваме Продажба
Ве молиме мобилен СТАН уживаат повеќе попуст
100% Сосема Нов, 100% Бесплатен Превозот!
- Контактирајте со нас
Можете да Контактирате со Оставање Порака на вашиот налог, за Трговија со датотеки, или преку е-Маил .
Ние ќе се обидеме потрудиме да ви одговори во рок од 24 работни часа . Ви благодариме за вашата поддршка!
- Превозот
Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да плаќаат.
Ако постои било каква промена на адресата, ве молиме пред да се брод парцела.
Сите нарачки Бесплатен Превозот . Времето за испорака зависи од дестинации, Царинските, дури и
лошите временски услови. Ве молиме да бидете трпеливи.
*Купувачи се одговорни за Царина.
- Плаќање
Ние го прифатат плаќање на Зачувам, Виза, Мастеркард, Кредитна Картичка, Банкарски трансфер,
Western Union, Qiwi Паричник, Веб пари, Boleto, итн . Плаќање од страна на Зачувам е безбедно.
Ние продавачот само примиле исплата Откако ќе ја Потврдите вашата цел "Примени".
- Повратни информации
Ние ќе ви обезбедиме 5 Ѕвезди повратни информации откако уплата.
Искрено се надевам дека ќе го стори истото за нас. Ако ви се исполнат на секој проблем,
ве молиме да ни даде можност да го реши дека пред да замине ни негативни повратни информации.
Ние веруваме дека секогаш постои решение за вас!
- По Услуга
Поради скапи меѓународните товарни и долго превозот време, ние не го прифати враќа или размена.
Ако објектот е неисправен или погрешно количина или погрешен опис или изгубени на патот,
ве молиме не двоумете се да контактирате! Ние ќе го препрати или рефундирање на дека според реалната ситуација.

Карактеристики на предлогот

Тип На Производ:
затка
Метал Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
DoreenBeads
Број На Модел На:
AE051286 AE051287 AE051288
Техника:
позлата
Функција:
/
Затка Тип:
кабелот крајот
Материјал:
Метал
Големина:
24mm long, small hole 5mm

Купувачи како што избираат