.

.

Најновите 3D мурали, убава богородица шума водопад сценографијата , дневна соба ТВ троседот во спалната соба ѕид хартија

Најновите 3D мурали, убава богородица шума водопад сценографијата , дневна соба ТВ троседот во спалната соба

Оценка на посетителот:

DEN 1392.00
Залиха
Достапно за нарачка


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

Карактеристики на предлогот

боја:
врежана, не ткиво ткаенина, свила ткаенини, платно
Димензии:
custom size
Бренд Име:
ЛУ ЧЕН YI КУЌА
Полнење Единица:
Usd/Ролна
Материјал:
ЕП
Стил:
Модерна
Употреба:
дневна соба
Шема:
Yes
Површински Третман:
Врежана
Тип:
Винил Позадини
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Апарати За Домаќинство
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Чад-Доказ,Огноотпорни,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација
Функција:
Mildew Отпорни,Формалдехид-бесплатно,животна Средина Пријателски,Екстра Дебели,Отпорен на Вода

Купувачи како што избираат