.

.

LVCHI Зима 2017 Женски Batwing Долг Ракав Домот Долго Вистински Mink Крзнени Палта Жените Каузална Шапка Со Крзно Худ Каузална Долги Палта

LVCHI Зима 2017 Женски Batwing Долг Ракав Домот Долго Вистински Mink Крзнени Палта Жените Каузална Шапка Со

Оценка на посетителот:

DEN 148992.00 -20 %
DEN 186240.00
Залиха
Достапно за нарачка

Правиме сé што можеме и да работат со вас за да ги реши сите проблеми.
Како светлина или да прикаже разликите lasd да се прикаже ќе бидат различни ,на dollowing слика за повикување само,
и на крајот да преовладуваат во вид, ве молиме да се разбере. Доставува негативна повратна информација не е доцна ако проблемот не е решен. Постојат и други посебни потреби ве молиме оставете белешка во времето на купување за да се олесни на нашите контакт со вас според вашите потреби, да се утврди најбрз курир испратени до вас. Ако сезона, постојат голем број на стари клиенти ќе се врати да patronize нас, и рачно изработени причини, ќе се направи чека подолго, толку сме подготвени однапред за нов капут, за секој да разбере однапред да се олесни процесот на купување. превозот : 1.
Нови крзно high-end обичај серија! двете од стилот или трошоците се многу иновативни! Во тековниот пазар во основа може да се најдат на овој стил.Ако Кога ќе се вратам да се потврди приемот на облека и повторно, ве Молиме да ја искористам за момент да ни остави вашиот позитивен фидбек.Ние купи Natrual кожа палто во продавница, не грижете се за трошоците на тарифата, ние ќе плати за вас, ве молиме, не грижете се. Ве молиме не остави никакви негативни повратни информации пред да контактирате со нас.
Како Да Се Избере Вистинската Големина? Големината на табелата го покажува надвор од грбот,за најдобар големина,државниот бистата треба да биде 3-8cm поголем отколку што телото биста (на пример,ако вашиот биста е 100,100+5cm=105cm,па на грб биста 105cm(големина L) е добра за вас )
Големина на табела
Големина
Биста
Sleeve
Рамо
Должина
CM
CM
CM
CM
S
150
59
/
90
М
150
60
/
91
L
150
61
/
92
XL
/
/
/
/
XXL
_
_
_
_
Плочка мерење : можеби имаат 1 3cm отстапување
Други големина,Ние може да се направи соодветна големина за вас,ве Молиме контактирајте со нас. Прво на сите, ние треба да одберам на квалитетот на целата кожа, кожа за суровини и материјали, а потоа користете специјален нож за да се сечат во ленти, а потоа на посебна линија на облека на целата територија на основна рамка, а потоа, по број на сложени процеси да се справи со крзно Крои, многу одзема време(Ние сме убедени дека нашите облека немаат проблеми со квалитетот). Напредни mink ткаенина и концизен за дизајн во мелодија, сите ги одразуваат"помалку е повеќе" моден концепт. Плати : Можете да го користите Boleto, Master Card, Western Union, ВИЗА, QIWI, Банкарски и други начини на плаќање за да се заврши плаќање, тоа е многу погодно .Затоа вашиот позитивен фидбек од 5 ЅВЕЗДИ е исклучително важно за нас. Она што е ново крзно? subvert оригиналниот впечаток на крзно, така што крзно повеќе соодветни живот, повеќе модерни млади зборови, но, исто така, им овозможи на повеќе луѓе да уживаат крзно на убава. Ние се потпираат на угледот на пријатели продолжат да се развиваат, бидејќи ние сакаме да знаете дека ние придаваат големо значење на услуги на клиентите.Нашата кожа палто во гарантирање на квалитетот и клиентите искуство врз основа од Слободниот поштенски, изразуваме основен бизнис курир DHL, посебни области не може да се користи на курирската служба DHL или бизнис курир(Лажни крзно и некои жени е шамија, исто така, има стандарден образец, но не DHL бизнис курир, ве молиме внимателно да ги прочитате по купувањето. Употребата на извонреден три-димензионални целосна нож технологија, производство е многу тешко, силно чувство за дизајн.

Карактеристики на предлогот

Големина:
M, L, XL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Вистински Крзно
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Тип:
здолниште
Јака:
Со Крзно Хауба
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Стил:
Streetwear
Материјал:
Вистинска Кожа,Крзно,Mink Крзно
Стил:
Дебела Топло Крзно
Шаблон Тип:
Цврста
Маскирани:
Yes
Облека Должина:
Долго
ЗанаетТехника:
Целосна Замервам
Декорација:
Крзно
Дебелина:
Дебели
Sleeve Стил:
Batwing Ракав
Број На Модел На:
YX10274
боја:
како фото
Погоден Сезона:
Зима
Големина:
M/L
style2:
Мода/Streetwear/Европски и Американски стил
Дали тоа може да се прилагоди:
Yes
Години:
2017 Нов Стил
Нашата Продавница:
LVCHI жените крзно продавница
sleeve ткаенина:
Природни Безалкохолни Raccoon куче крзно
Јака Стил :
Со Крзно Хауба
красат:
Никој

Купувачи како што избираат