.

.

Карактеристики Електронски Ноктот Играчка Грабител Машина Анимација Животинско Кадифен, и Автентични Аркадна Звуци за Возбудлива Игра

Карактеристики Електронски Ноктот Играчка Грабител Машина Анимација Животинско Кадифен, и Автентични Аркадна

Оценка на посетителот:

DEN 4752.00
Залиха
Достапно за нарачка


На Ноктот Играчка Грабител Машина со Звуци и Животински Кадифен - Карактеристики Електронски Ноктот Играчка Грабител Машина, Анимација, 4 Животинско Кадифен, и Автентични Аркадна Звуци за Возбудлива Игра
опис на производот : [2 во 1 Креативни Аларм Кул Машина Ноктот] : Ова е голема електронски кран игра машина за вашите деца да кран симпатична грашок( вклучува 16 грашок) или други мала направа, исто така, е креативен аларм. [Имагинативна Игра Игри Машина] : Тоа може да поттикне креативност на децата, подобрување на дете манипулативни способност, и да се стимулира како да се совладаат вештини со оваа супер кул playset. [Мали Димензии и се Напојува од Батерија Може да се Носат за да се Насекаде] : Големина : L*W*H= 4.9*4.9*7.6 инчи, и се напојува со 3* AAA батерија, може да се носат во секое место ви се допаѓа.(Ве молиме, користете Обичен јаглерод за батерии, не користете Јаки алкални батерии) [Електронски Ноктот Игра Исполнет со Убави Топки] : Го полни со топки може да се користи одново и одново; Звуци - Игра Типичен Успех и Фер Музика.

Пакет вклучувајќи : електронска кран игра машина 1 x англиски use manual 16 x Прекрасна грашок 4 x Игра монета 3 x Батеријата 1 x USB жица 1 x Шрафцигер

Карактеристики на предлогот

Возраст:
>8 Години
Тип:
кукла машина
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
L008

Купувачи како што избираат