.

.

Сопствени 3d mural,Европската маслото дрвја de papel parede,хотел, ресторан, дневна соба со софа ТВ ѕидот во спалната соба позадина

Сопствени 3d mural,Европската маслото дрвја de papel parede,хотел, ресторан, дневна соба со софа ТВ ѕидот во

Оценка на посетителот:

DEN 1392.00
Залиха
Достапно за нарачка


Сопствени 3d mural,Европската маслото дрвја de papel parede,хотел, ресторан, дневна соба со софа ТВ ѕидот во спалната соба позадина

Карактеристики на предлогот

боја:
врежана позадина, не ткиво ткаенина, свила ткаенина, памук платно
Димензии:
custom size
Употреба:
дневна соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Тип:
Винил Позадини
Материјал:
Други
Стил:
Европа
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Чад-Доказ
Употреба:
Трговија,Забава,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Врежана
Број На Модел На:
wt 12624997
Шема:
Yes
Бренд Име:
ЛУ ЧЕН YI КУЌА

Купувачи како што избираат