.

.

Лаптоп со Батерија Полнач AC Адаптер За Sony Vaio pcg-5l2l pcg-7142l VGP-AC19V37 VGP-AC19V48 19.5 V Напојување Кабелот

Лаптоп со Батерија Полнач AC Адаптер За Sony Vaio pcg-5l2l pcg-7142l VGP-AC19V37 VGP-AC19V48 19.5 V Напојување

Оценка на посетителот:

DEN 815.52
Залиха
Достапно за нарачка


Фотографии

Карактеристики на предлогот

Излезниот Напон:
19.5 V
Компатибилен Бренд:
За Sony,Universal
Пакет:
Yes
Излезна Струја:
4.7 А
Број На Модел На:
VGP-AC19V
Бренд Име:
Acootina
Приклучок Тип:
ЕУ НИ велика БРИТАНИЈА АУ е достапна
На текст:
100~240V 50/60Hz
Состојба:
Бренд Нови
Пакетот Вклучува:
AC Адаптер + Една врвца
DC Plug Совет Големина :
6.5 mm*4.5 мм
Компатибилен Модел:
pcg-5l2l pcg-7142l VGP-AC19V37 VGP-AC19V48
боја:
Црна

Купувачи како што избираат