.

.

Нов стил меки, благи, вертикална, свила водат сатен, дигитални инк-џет, Лили мода ткаенина, DIY прилагоди фустан ткаенина

Нов стил меки, благи, вертикална, свила водат сатен, дигитални инк-џет, Лили мода ткаенина, DIY прилагоди фустан

Оценка на посетителот:

DEN 1273.00 -18 %
DEN 1552.80
Залиха
Достапно за нарачка


Основни Информации Дебелина, индекс : | тенка | Многу тенки | умерено | Малку дебела | дебела Еластична индекс : | inelastic |Микро еластичност| Еластична |Добра еластичност
Ширина : 140cm
Тежина : 16momme
Состојки : Свила
тежина : Хемиски fibplease да ни каже боја број под цел.
https : //item.taobao.com/item.htm?spm=a1z10.3-c-s.w4002-14544946885.84.2e4cdb83 Ld Gg Ho&id=559416251269

Карактеристики на предлогот

Техника:
Ткаени
Ширина:
140cm
Стил:
Twill
Шема:
Обоена
Плетени Тип:
Искриват
Тип:
чипка ткаенина
Материјал:
Свила / Lycra
Тип На Производ:
Карбонски Влакна Ткаенини
Nonwoven Техника:
Бод-Спои
Функција:
Еко-Пријателски

Купувачи како што избираат