.

.

ЕНЕРГИЈА Бренд за Професионална волна fiberFlower во прав со Четка ја Сочинуваат Четки Pinceaux Maquillage Brochas Maquillaje Pincel hx01

ЕНЕРГИЈА Бренд за Професионална волна fiberFlower во прав со Четка ја Сочинуваат Четки Pinceaux Maquillage

Оценка на посетителот:

DEN 840.00 -30 %
DEN 1200.00
Залиха
Достапно за нарачка


ЕНЕРГИЈА Бренд за Професионална волна fiber Flower во прав со Четка ја Сочинуваат Четки Pinceaux Maquillage Brochas Maquillaje Pincel hx01

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Шминка Четка
Рачка Материјал:
Пластични
Големина:
178X7X3
Бренд Име:
енергија
Четка Материјал:
Волна, Влакна
Количина:
1pcs
Број На Модел На:
HX01
Се Користи Со:
во прав
Материјал:
Волна, Влакна

Купувачи како што избираат