.

.

2018 Зима Нови Памук-поместена Жените Долго дел се згусне топло паркови Мода Изгубат Големи Крзно јака маскирани грб јакна 4 боја

2018 Зима Нови Памук-поместена Жените Долго дел се згусне топло паркови Мода Изгубат Големи Крзно јака маскирани

Оценка на посетителот:

DEN 2084.00 -20 %
DEN 2604.96
Залиха
Достапно за нарачка


Ве молиме овозможи 1-3 CM разлики поради прирачник за мерење.
Сите мерења во cm, ве молиме имајте на ум 1 cm = 0.39 инч,1 инч=2.54 см
Бојата на вистинскиот објект може да биде малку поинаков од сликата се прикажува ,
поради осветлување кога сликата е шут!

Карактеристики на предлогот

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Акрилик,Полиестер,Памук
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Број На Модел На:
CC039
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Тежина:
1KG
Шаблон Тип:
Цврста
Маскирани:
Yes
Облека Должина:
Долго
Декорација:
Џебови,Пердуви,Патентите
Бренд Име:
OLGITUM
Тип:
Редовни
Дебелина:
Дебели
Пополнување:
Памук

Купувачи како што избираат