.

.

Преносни пластични забната паста за носител со чаша Бања Suite Организација Складирање Кутија патување случај четка за заби

Преносни пластични забната паста за носител со чаша Бања Suite Организација Складирање Кутија патување случај

Оценка на посетителот:

DEN 527.52
Залиха
Достапно за нарачка


Преносни pp пластична Четка за заби Носителот Бања Suite Организација Складирање Кутија кампување резерви
Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет
Да зачувате простор, намалување на растот на бактерии, погодна за отворен кампување, авантура и така натаму употреба
Пакет информации :
1 X четка за заби складирање кутија
(Не вклучувајќи ги четка за заби и паста за заби)
Здраво, драги пријатели,
ние работевме напорно, да се кандидира на продавница! Ве молиме осветлена пет ѕвезди евалуација за нас, како награда, Имаат убав ден.
Различни Монитор, бојата може да има разлика, Ние гарантираме стил е иста како што е прикажано на слики.
и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.

Карактеристики на предлогот

Материјал:
PP
Тип:
бања прибор
Број На Модел На:
Бања Поставува
Тип-02:
четка за заби производи
Име на производ:
Четка за заби складирање кутија
Функција:
Пренослив, со што се намалува растот на бактерии
Тип На Производ:
забната паста за носител со првенство
Функција:
детска четка за заби носителот
Наслов:
четки за заби првенство
Употреба:
патување случај четка за заби
тип - 2:
комплет бања

Купувачи како што избираат