.

.

120MM Ѕид Плоча RJ45 Приклучок за Мрежа LAN CAT5E + Cat3 Телефон Панел Faceplate

120MM Ѕид Плоча RJ45 Приклучок за Мрежа LAN CAT5E + Cat3 Телефон Панел Faceplate

Оценка на посетителот:

DEN 383.52
Залиха
Достапно за нарачка

Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.
Ние работи 6 Дена во неделата во 9 : 00 - 18 : 30 од понеделник - сабота Пекинг Време. База : електронски компоненти
5. Ние ќе се испраќаат на парцела во 1-3 дена откако ќе се направи исплата. Ако тоа е квалитетот проблем, купувачот може да поднесе тврдат рамките 15days по приемот на стоката, купувачот мора да обезбеди на фотографии или видео и други докази за да продавачот за да се идентификуваат. Cat3 + CAT5e модул
2. Или можете да оставите порака да ни каже колку треба да се направи царинска декларација. Настава : тежината и големината ние означени во пакет детали не е вистинската тежина и големина на стоката, ако ви треба да ја знаат реалната тежина и големина, вие само треба да контактирате со нас. Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Големина : 120 x 70 mm
6.
По-продажбата на Услугата :
Ние ќе ги провери стоката квалитет пред пратката.
За Царинските :
1. Добавувачи не се одговорни за застои предизвикани од страна на царинските одделот во вашата земја.
2) Далечински земји е околу 2-8 недели. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Квалитетот на производот програма за обработка на текст :
1) купувачот да ја врати стоката за нас и одговорен за враќање превозот на трошоците; откако ќе ја прими стоката ,ние ќе испрати нов производ за купувачот и се плати за испраќање превозот цена. Бело во боја, со елегантен футуристички дизајн
3. Пратката е бесплатен превозот преку Кина пост воздух mail, доколку пакет тежина е повеќе од 2kg или пакет големина е поголема од 90СМ, ние ќе ги искористиме EMS и сл или брод со две парцели или повеќе парцели со авион mail. Дополнителни трошоци или одложувања може да се случи за време на меѓународната трговија. Панел материјал : PC
4. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. Ако купувачот не ја прими стоката во долго време, се надеваме дека купувачот може да го контактирате вашиот царинските или локалните поштата, со цел да се добие стоки наскоро.
Карактеристики :
1. Човекот-направени се оштетени, купувачи да преземе целосна одговорност. Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме оставете позитивни повратни информации до нас. Настава : превозот времето е зависи од купувачот царинење време или виша Сила. Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел, без или пониските увозни давачки, ние ќе го пријават како "Подарок" со помала вредност што не се одразуваат на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила. Време на испорака :
1) Транспорт развиените земји е околу 7-45 дена.
Повратни информации :
1. Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми што е можно поскоро.
2) Ако стоката (вкупна цена вклучувајќи го и превозот е помалку од 10 USD) има проблеми со квалитетот, ние ќе испрати нов производ во купувачот следна цел; ако купувачот не планираат да се направи нова цел во блиска рок, купувачот може да го плати ја превозот цена и побара повторно да прати нов производ. Ние искрено се надеваме дека вие не користите дополнителни трошоци за увоз или царинење одложувања како причина за барањето наплата или напуштање на негативен фидбек. Ние ќе остави позитивни повратни информации да ви подоцна.

Карактеристики на предлогот

Должина на кабел:
ѕид плоча
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
dower мене
Тип:
Кабел Адаптер
Број На Модел На:
Faceplate
Тип На Врска:
CAT5E + CAT3
Тип:
120mm Тип на Ѕид Плоча

Купувачи како што избираат