.

.

ПОД ДВА его-t батеријата +h2 atomizer за полнење Најдобри продажба на електрични цигари 650mah 900mah 1100mah atomizer испарувач пен

ПОД ДВА его-t батеријата +h2 atomizer за полнење Најдобри продажба на електрични цигари 650mah 900mah 1100mah

Оценка на посетителот:

DEN 302.00 -0 %
DEN 302.40
Залиха
Достапно за нарачка


ПОД ДВА его-t батеријата +h2 atomizer за полнење Најдобри продажба на електрични цигари 650mah 900mah 1100mah atomizer испарувач пен
Карактеристики
1. Лесно да се рефил и чисти
2. Добар вкус & пареа
3. Не гори вкусови.
4. Долго трае и издржлив
5. Dual патент пакет
6. висок квалитет,добра цена
Spercification :
Батеријата
Модел
его-т
Капацитет
650/900/1100mah
Avg. Време На Полнење
1.5 Часа 4 Часа
Avg. Puffs На Плаќање
400 - 1100 Puffs
Префрлете
Manual Копчето
Напон
Влез : DC 4.2 V, 420 м-р
Технологија
Литиум-јонска (Li-ion)
Atomizer
Модел
h2 atomizer
Капацитет
1.6 ml
батеријата компатибилен
его ,его-в,его-пресврт,его-к,его-к,его-w,его-в,его-в
Боја
јасно,црна,жолта,црвена,зелена, итн
Отпорот
2.1-2.8 ohms
пакет : 1.650/900/1100mah его т батеријата
2.h2 atomizer
3.блистер пакување Ние сме производител,најдобра цена и висок квалитет на производите ќе бидат понудени за да ви тука.Трговија на големо и трговијата на мало се добредојдени.За било какви прашања,ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.Ние ќе се обидеме нашата најголема да ви се исполнат. Фото
Компанијата Информации
Kingfish беше основана во 2007 година. Ние ќе се фокусираме на развој и производство на високо-технолошки производи да се задоволат луѓето брзи промени барања. kingfish е екипирани со 100 квалификувани вработени и 20 професионални инженери, со објекти покривање од 1.000 метри квадратни со 4 линии за производство.
Kingfishhas се специјализирани во електронски e-cig производи за долго време, одраз на светот долг период потрошувачка тренд.
"Квалитет и Услуги" е наш основен концепт и ние и ветуваме да се обезбеди најдобар квалитет и услуги за нашите клиенти.
Силни R&D тим со години на професионални маркетинг и развој и професионална продажба на одделот за поддршка на нашите најдобри цена, квалитет и најдобра услуги. Ние го почитуваат духот на "Чесност, прагматизам, иновации, ефикасност". Ние продолжат да се развие индустријата преку наука & технологија. Да се изгради национален бренд е наша возвишена цел. Одржување на подобрување на квалитетот и услуги, ние се надеваме да се има соработка со вас во иднина.
По продажба на услуги
1. Ние ќе го замени скршен делови со нови делови во следната цел.
2. Track пакет, се додека не го добиете тоа.

Карактеристики на предлогот

Капацитетот На Батеријата:
650mah, 900mah, 1100mah
Фирмверот Upgradeable:
No
Компатибилен батеријата:
18650
Кратки-коло Заштита Функција:
Yes
Компатибилен Модел:
ЕГО-Т
СВТ Прилагодување Режими:
No
Номиналниот Капацитет:
1100mAh
Тип:
ЕГО
за КОНТРОЛА на температурата:
No
екран:
No
Бренд Име:
ПОД ДВА
Прегревање Заштита Функција:
Yes
Број На Модел На:
ЕГО-Т
Следење На Функција На Пушењето Број:
No
USB полнач:
Yes
Материјал:
Метал
Силиконски Случај:
No
Вграден-во Или Надворешна Батерија:
Yes
Изглед:
Цилиндрична Форма
Atomizoare Идентификација Функција:
No
Нисконапонски Аларм Функција:
No
Atomizer Капацитет :
2.0 мл
Капацитетот На Батеријата:
650/900/1100mah
боја:
stianless,црна,црвена,сина,розова,зелена,жолта ,бела

Купувачи како што избираат