.

.

Сопствени 3d mural,убава lotus маслото de papel parede,хотел, ресторан, дневна соба со софа ТВ ѕидот во спалната соба мурали позадина

Сопствени 3d mural,убава lotus маслото de papel parede,хотел, ресторан, дневна соба со софа ТВ ѕидот во спалната

Оценка на посетителот:

DEN 1392.00
Залиха
Достапно за нарачка


Сопствени 3d mural,убава lotus маслото de papel parede,хотел, ресторан, дневна соба со софа ТВ ѕидот во спалната соба мурали позадина
,

Карактеристики на предлогот

боја:
врежана позадина, не ткиво ткаенина, свила ткаенина, памук платно
Димензии:
custom size
Употреба:
дневна соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Тип:
Винил Позадини
Материјал:
Други
Стил:
Класичен
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Чад-Доказ
Употреба:
Трговија,Забава,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Врежана
Број На Модел На:
wt 12624849
Шема:
Yes
Бренд Име:
ЛУ ЧЕН YI КУЌА

Купувачи како што избираат