.

.

TAILUP Отворено Преносни Милениче Подлога Есен и Зима Куче Мачки Патување Водоотпорен Подлога Топло Душеци Милениче Материјали

TAILUP Отворено Преносни Милениче Подлога Есен и Зима Куче Мачки Патување Водоотпорен Подлога Топло Душеци

Оценка на посетителот:

DEN 687.00 -43 %
DEN 1204.80
Залиха
Достапно за нарачка


Име : преносни милениче подлога Материјал : Краток Кадифен+Водоотпорен Крпа Големина : 28*20cm Тежина : 0.33 kg

Карактеристики на предлогот

Големина:
M
Тип:
Кучиња
Бренд Име:
TAILUP
Шема:
Цврста
Тежина:
0.33kg
Функција:
Патување
Тип На Објект:
Спиење Душеци
Измијте Стил:
Рака Мие
Број На Модел На:
00
Материјал:
Краток Кадифен
Големина на:
28*20cm

Купувачи како што избираат