.

.

144pcs/set Божиќ Снегулка Прозорец Налепници за Статистика Божиќ Партија Материјали Зима Ѕид Налепници за Нова Година, Божиќ Украси

144pcs/set Божиќ Снегулка Прозорец Налепници за Статистика Божиќ Партија Материјали Зима Ѕид Налепници за Нова

Оценка на посетителот:

DEN 412.00 -30 %
DEN 588.96
Залиха
Достапно за нарачка


Услови : 100% сосема нов и висок квалитет
Материјал : ПВЦ Употреба : Божиќ ,Нова Година
Големина : 45СМ X 60 CM/17.7" X 23.6"
Боја : Бела
Стил : Снегулки
Пакет се Вклучени : 3 Поставете снегулки налепници(144pcs снегулки)
Божиќ Декорација Прозорец Стакло Налепници Среќен Божиќ Дедо Мраз Снег ПВЦ
Отстранлив Ѕид Налепница за Божиќ Дома Decals

Карактеристики на предлогот

is_customized:
Yes
Вештачки Снег Тип:
снегулка
Број На Модел На:
48pcs Прозорец Налепници
повод 1:
новогодишни декорации
Материјал:
ПВЦ
Стил:
снегулка
Употреба:
Божиќ снегулка налепници

Купувачи како што избираат