.

.

Keythemelife Креативни Новина Дома Чување Од Носителот Бел Облак Форма Магнетни Магнети Клуч На Носителот D

Keythemelife Креативни Новина Дома Чување Од Носителот Бел Облак Форма Магнетни Магнети Клуч На Носителот D

Оценка на посетителот:

DEN 168.00 -30 %
DEN 239.52
Залиха
Достапно за нарачка

Креативни Новина Дома Чување Од Носителот Бел Облак Форма Магнетни Магнети Клуч На Носителот
Материјал : ABS+Neodymium магнети
Големина : 10 x 5.5 x 3cm/3.9 x 2.3 x 1.2"
Боја : Розова.Жолта,Сина,Бела
Тип : Чување На Носителите & Полици,Бања Полици
Применливи Простор : Дневна Соба
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Облак во облик на магнетното копче за носител на
Со лепило налепница на задната страна
Може да биде лесно да се монтира на било кој ѕид
Има копчињата со употреба на магнет
Како да го користите :
1. Чистење на вашиот ѕид
2. Rip ја налепницата
3. Најдете вистинската позиција и притиснете
4. Ok, уживајте во вашиот нов клуч на носителот
Пакет :
1 x Облак Клуч на Носителот

Карактеристики на предлогот

боја:
Сина, Жолта, Розова, Бела
Бренд Име:
Keythemelife
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
PP
Инсталација Тип:
Ѕидот Монтирани Тип
Нема. на Групи:
Еден
Тип:
Бања Полици
Класификација:
Не-преклопување на Решетката
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
2S-A734
Применливи Простор:
дневна соба
Употреба:
копче

Купувачи како што избираат