.

.

Топла Туѓо Т Кошула 2018 Лето Harajuku Т-Маица Памук Тенок Одговара Панк Tshirt Kawaii Туѓи Жени Блузи Tees За Женски Бренд Врвот

Топла Туѓо Т Кошула 2018 Лето Harajuku Т-Маица Памук Тенок Одговара Панк Tshirt Kawaii Туѓи Жени Блузи Tees

Оценка на посетителот:

DEN 348.00 -0 %
DEN 348.48
Залиха
Достапно за нарачка


Кратки Ракави T
Нашата големина е Азија големина 1cm=0.3939 инчен
Повеќе Производи

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Материјал:
Памук,Полиестер
Ткаенина Тип:
Плетени
Шаблон Тип:
Polka Dot
Декорација:
Никој
Бренд Име:
HAMPSON LANQE
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни

Купувачи како што избираат