.

.

500pcs 15x21cm рамен Браун kraft хартиена кеса не прозорецот не се застане Патент/zip заклучување Накит пакување хартија, кеси за подароци/чај кеси

500pcs 15x21cm рамен Браун kraft хартиена кеса не прозорецот не се застане Патент/zip заклучување Накит пакување

Оценка на посетителот:

DEN 2466.00 -48 %
DEN 4742.40
Залиха
Достапно за нарачка


500pcs 15x21cm рамен Браун kraft хартиена кеса не прозорецот не се застане Патент/zip заклучување Накит пакување хартија, кеси за подароци/чај кеси
Тип : Браун kraft хартиена кеса Подарок Накит Пакување Торба за накит Пакување Екранот перници за Складирање торба Материјал : kraft хартиена кеса Боја : Како на сликата покажа (Поради разликата помеѓу различни монитори,можеби слика може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодарам!) Големина : 15*21cm браун kraft хартиена кеса Количина : 500 Pcs Бела kraft хартија торба (1% грешка за количината е нормално ,ви благодариме за вашето разбирање.) Пакет се Вклучени : 1pack=500 Pcs Ќе Добиете 1pack на Браун kraft хартиена кеса Подарок Торба

Карактеристики на предлогот

боја:
15x21cm
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Материјал:
Хартија
Објектот Должина:
15cm
Објектот Висина:
0cm
Број На Модел На:
15*21
Објектот Ширина:
21cm
Производ Карактеристики:
Браун kraft хартиена кеса Накит пакување торба хартиени кеси
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Тежина:
0g
Накит Пакување & Display Type:
Пошта

Купувачи како што избираат