.

.

Мода Печати Силикони СТП Кожа Случај За Apple iPad Mini 1 2 3 4 Smart Случај Покрие Funda Таблета Симпатична Цртан филм Стојат Школка Случај

Мода Печати Силикони СТП Кожа Случај За Apple iPad Mini 1 2 3 4 Smart Случај Покрие Funda Таблета Симпатична

Оценка на посетителот:

DEN 575.52
Залиха
Достапно за нарачка

Мода Печати Силикони СТП Кожа Случај За Apple i Pad Mini 1 2 3 4 Smart Случај Покрие Funda Таблета Симпатична Цртан филм Стојат Школка Случај answer : ___________________________ Note : Ние ја цениме сите наши клиенти да оставите позитивен фидбек .Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за да се реши!! TKS однапред! 1. Овој објект не вклучително и на таблет компјутер. 2. Потврди точно превозот информации (Примачот, Земја, Детали Адреса, Поштенски код, Тел Број) Ние поддршка на големо за 50pcs. 100pcs, 500pcs или дури и повеќе.Ако е потребно, контактирајте го користите, ние може да се постави едно време за шопинг на Aliexpress. Карактеристики на производот : Стокови : Случај за Apple ipad mini 1 2 3 4 Материјал : СТП Кожа Сите производи се тестирани пред превозот Одговара за ipad Mini 1 2 3 4(7.9 инчен), Headphone & Податоци порта е резервирана MOQ : 1pcs/многу време на Испорака : 1day Пакување Листа : 1*Таблета случај за ipad mini 1 2 3.4 Превозот и Ракувањето Ние брод во светот. Објекти обично се испраќаат надвор во рок од 24 часа во текот на работни Дена по плаќање е примена. Сите пратки вклучуваат следење на број. Купувачот е одговорен за царина и царински давачки. Сите прашања ќе се одговори во рок од 1 работен ден. (Sat & Сонцето. исклучени) ЗАБЕЛЕШКА : ако изберете Исполнување од страна на Aliexpress, ве молиме не заборавајте потврди логистичка информации и плати на меѓународната товар. Или ве молиме да изберете друг брод начин. Ви благодариме! Плаќање прифаќаме Кредитна Картичка или други методи за плаќање заштитени со Зачувам. Гаранција & Гаранција 7 Дена Пари Назад.(По добивањето на адаптер испраќа назад до нас) 24 Месеци Замена Гаранција. Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците направени .Но, ве молам да се купи со доверба, квалитет проблеми не се случило досега.

Карактеристики на предлогот

Стил:
Моден
Компатибилен Бренд:
За Apple iPad
За IPad Модел:
iPad mini 1/2/3
Материјал:
PU
Бренд Име:
NiceHuiRu
Пакет:
No
Апликацијата Лаптоп Големина:
7.9
Број На Модел На:
За Apple ipad mini 1 2 3 4
Модел Компатибилност:
За Apple ipad mini 1 2 3 4
Функција:
Капка отпор,Shockproof,Анти-Прашина
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Ширина:
7.9inch
Должина:
7.9inch
Шаблон Тип:
Печати
Објектот:
За Apple iPad mini 1 2 3 4 Случај Маска
дизајн:
10 дизајни
Луѓе:
Девојка, Момче, Жена, Маж
Име:
CNK
бесплатен подарок:
Yes
Шаблон Тип:
Солидна многу убава боја и популарни
Тежина:
350g
Гаранција:
12 месец
Состојба:
100% сосема нов и тест
Материјал:
СТП Кожа

Купувачи како што избираат