.

.

КЕЈТ Фото Позадина Божиќ Фото Позадина Firecracker Огномет Сценографијата Свадба Backdrops Зима Позадина за Photocall

КЕЈТ Фото Позадина Божиќ Фото Позадина Firecracker Огномет Сценографијата Свадба Backdrops Зима Позадина за

Оценка на посетителот:

DEN 1583.52
Залиха
Достапно за нарачка


За нашиот бренд КЕЈТ Ние сме професионални фотографија позадина производителот. Нашите производи се главно насочени на доенчињата,децата, свадби,празници,родендени и сите незаборавни моменти од вашиот живот. Ние може да се според желбите на побарувачката за да дизајнираат уникатна позадина производ. Ако треба, ве молиме да бидат слободни да контакт. Можете да не контактирате преку Ali Express . Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
П : Што е предности за дебела крпа? А : Најмногу лесна ширина на 300cm. Може да се перат и пеглаат, светлината се тесни.Се користи како за внатрешна и надворешна фотографија. П : Како можам да се прилагодите на позадината ? А : (Позадина за продажба)Можете да праќате кориснички информации и големината на нашата служба за корисници ,нашите дизајнери ќе дизајн за вас. (Позадина не е на продажба)Можете да праќате слики или идеи и големина што ви треба за нас , нашата дизајнерка ќе се обиде да дизајн сличен позадина за вас.

Карактеристики на предлогот

Големина (мм):
H 150cmxW 220cm, H 200cmxW 200cm, H 200cmxW 300cm, H 250cmxW 250cm, H 300cmxW 300cm, H 300cmxW 600cm, кориснички големини, H 150cmxW 200cm
Пакет:
Yes
Тип:
Спреј Насликани
Број На Модел На:
HDT0132
Бренд Име:
кејт
Стил:
Сценско
Материјал:
Микрофибер
Новиот Материјал Предности:
Не браздата,може да се перење,може да пеглање
Пакување:
Преклопникот(Затоа што нема браздата без да се тркалаат)
превозот:
Бесплатен превозот или да плаќаат товар за испорака
се применуваат:
Затворен,Бебе,Свадба,забава,Дете,Фестивали,итн
Големина:
Fixed size and custom size
сопствени направени:
Сопствени слики и големина(контактирајте ме)
Период на порибување:
5 Дена(нормално 3 Дена)
клучен збор:
Фото backgound, fotografia позадина
Трговија на големо:
Целосна 3 пик, попуст 5%(ме контактирате за повеќе)
По продажба проблем:
Ве молиме контактирајте ме за прв пат

Купувачи како што избираат