.

.

Моден Облека Блузи Жени Мажи 3d тетовирани модел Аманда Жан Сака Т-Маица Црвена Роза Секси Повик tees Плус Големина

Моден Облека Блузи Жени Мажи 3d тетовирани модел Аманда Жан Сака Т-Маица Црвена Роза Секси Повик tees Плус

Оценка на посетителот:

DEN 479.52
Залиха
Достапно за нарачка


Плаќање
Ние ја прифати кредитни картички, банкарски трансфер и western union. Поддршка Aliexpress Зачувам
Превозот И Осигурување
Објектот ќе се организира превозот преку воздухопловната за вас во рок од 3 дена по расчисти исплата,
објектот ќе биде пренесена преку кина пост воздухот обично трае 15~30 работни дена да пристигнат.
EMS обично трае 7-10 работни дена за да се дојде.
DHL обично трае 5-8 дена да пристигнат .
Политика За Наплата
*Доколку постои каква било неисправни, pls се врати за да добиете рефундација или за замена.
*pls да го вратите во рок од 3 дена откако си ја примил стоката.треба плати се врати превозот слободни.
Повратни информации
*Ако сте задоволни од нашите производи, pls ни даде postive повратни информации. Благодарам многу!
*pls контакт со мене пред да остави негативни повратни информации, Ние ќе можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.
*Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет. ние ќе се потрудиме за вашето задоволство. *Благодарам уште еднаш за ваша поддршка и помош во секое време.

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Јака:
Екипажот Вратот
Стил:
Моден
Бренд Име:
Cloudstyle
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук,Полиестер
Sleeve Стил:
Кратки Ракави
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Sleeve Должина(cm):
Краток
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Боја Стил:
Природна Боја
Стил:
Активни

Купувачи како што избираат