.

.

Parnis 316L не ' Рѓосувачки Челик Златна позлатен полиран појачани види круна одговара 6497 6498 ST 3600 3620 движење Види Круна

Parnis 316L не ' Рѓосувачки Челик Златна позлатен полиран појачани види круна одговара 6497 6498 ST 3600 3620

Оценка на посетителот:

DEN 417.00 -13 %
DEN 479.52
Залиха
Достапно за нарачка

Опис:
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Материјал Крај : Нерѓосувачки Челик
Материјал Боја : можете да ја посетите слика Плаќање :
Ние прифаќаме методите на плаќање предвидено од страна Ali Express Зачувам и paypal .

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Поправка Алатки & Колекции
Објектот Тежина:
0.01kg
Бренд Име:
Parnis
Функција:
no
Објектот Висина:
0cm
Објектот Должина:
0cm
Тип:
Часовници за Делови
Број На Модел На:
6
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Купувачи како што избираат