.

.

1pcs 19mm ЗАПРЕ Моделот Водоотпорен Рамен Круг од не ' Рѓосувачки Челик Метал Итни Стоп Копчето Switch Притисни за Заклучување се Претвори Ресетирај Боја Црвена

1pcs 19mm ЗАПРЕ Моделот Водоотпорен Рамен Круг од не ' Рѓосувачки Челик Метал Итни Стоп Копчето Switch Притисни

Оценка на посетителот:

DEN 249.60
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Прекинувачи
Карактеристики:
Копче За Префрлање Push
Гаранција:
1
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Број На Модел На:
19mm
сертификација:
CCC

Купувачи како што избираат