.

.

Автомобил refitting DVD рамка,DVD панел,Цртичка за Полнење,Fascia,Радио Рамка,Аудио рамка за 2010 Ford Fusion, 2DIN

Автомобил refitting DVD рамка,DVD панел,Цртичка за Полнење,Fascia,Радио Рамка,Аудио рамка за 2010 Ford Fusion,

Оценка на посетителот:

DEN 2736.00
Залиха
Достапно за нарачка


УПОТРЕБА :
За universle dvd плеери да биде инсталиран на повеќето видови на автомобили,надвор се движи
не може да се сретне добро,па треба да го инсталирате со овој вид на рамката за да се направи совршен инсталација.
Опис :
1.Материјал : ABS
2. Круг на внатрешните граници на местото на DVD
3. Големина : 178*102 MM или 173*98 MM имаме црно и sliver боја ,ве молиме да ми кажете каква боја сакаш кога ќе цел, ви благодариме
4. Повеќе од 200 модели на DVD рамка, повеќе модели и количини ве молиме љубезно истрага нас.
Пријателски потсетам :
Постојат различни внатрешните димензии на DVD рамка за сите видови на автомобили,некои имаат и двете избори, ве молиме проверете ја инсталацијата на големината на вашиот DVD плеер прво. Било indistinction, ве молиме контактирајте со продавачот прво, за да се избегне купување на погрешен рамка.
sliver :
Answer : ___________________________ Note :
1.Freeshipment прилагодување е сите предаден, од Хонгконг Воздух парцела регистрирани или Кина поштенски воздух парцела,тоа ќе ве однесе 20-30 дена или повеќе од 30 дена да се добие објект.Дека превозот е најевтиниот превозот начин, но бавно и нестабилен. Понекогаш брз и понекогаш бавно. И точното следење на информации не може да се покажа дека на интернет веднаш. Кога купувачите изберете оваа превозот, ве молиме љубезно се чека за производот трпеливо . Ако сакате urgengtly,ве молиме контактирајте со нас да плаќаат повеќе превозот цена да се испрати со ЕМС или DHL.
2.Цената не вклучува царинскиот данок и такса ако се случува, било царинска такса и таксата предизвикани од ова, купувачот треба да се плати тоа со себе, ние ќе се направи пониска цена на фактурата,може да биде само или за да ги избегнете високите даноци. Ако не се согласувате, ве молиме да не купи за да се избегне проблеми
3.За неисправни објект предизвикани од страна на пратката,ние може да не покрива одговорност,како што е направена од пластика,ние се обидуваме да се спакуваат добро, но ако се силно нападнат за време на транзитот,ние не може да се обезбеди.Ако се плаши од ова,ве молиме да не купи.Кога ќе го добиете пакет,тоа е borken, ве молиме да одбие да можат.
4. Рамките се направени од страна на најголемата фабрика во Кина на овие производи, тоа ќе се сретнат точниот автомобили,ве молиме проверете рамка изглед првата ако одговара на вашиот автомобил.потоа направете ја вашата нарачка.
Повратни информации :
ние се грижиме за нашите ценети клиенти и разберат грижите и фрустрации можеби ќе ги имате,
и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите. Ние се стремиме да одговори на сите пораки што е можно побрзо,
но, поради високиот email за јачина на тоа може да потрае некое време за нас да одговорите. Однапред ви благодариме за вашето трпение!
Контактирајте со нас пред да остават негативен, ние ќе се најде решение за да се исполнат вашите барања и подобрување на задоволство.
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Е ОД СТРАНА НА ХОНГ КОНГ ПОШТЕНСКИ ВОЗДУХ ПАРЦЕЛА ИЛИ КИНА, ВОЗДУХОТ ПАРЦЕЛА САМО,АКО ТРЕБА ИТНО,ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС ПРВО ДА ЈА ИЗМЕНИ ФАКТИЧКАТА ПРЕВОЗОТ ЦЕНА.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Fascias
Објектот Тежина:
1kg
Име На Модел:
FR 013
Година:
2010
Бренд Име:
LONGSHI
Специјални Функции:
за 2010 Ford Fusion
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Висина:
1cm
Материјал Тип:
ABS
Автомобил Направи:
Ford fussion

Купувачи како што избираат