.

.

50pcs/многу Празни Пластични Црвен Кармин Цевка, 12.1 mm Нови Пристигнување Ретро Шупливи Стил Lip Balm Сад, High-end Усна Руж Складирање

50pcs/многу Празни Пластични Црвен Кармин Цевка, 12.1 mm Нови Пристигнување Ретро Шупливи Стил Lip Balm Сад,

Оценка на посетителот:

DEN 2832.00 -11 %
DEN 3182.40
Залиха
Достапно за нарачка


50pcs/многу Празни Пластични Црвен Кармин Цевка, 12.1 mm Нови Пристигнување Ретро Шупливи Стил Lip Balm Сад, High-end Усна Руж Складирање Шише
Бесплатен Превозот -50pcs/многу-
Точка Име : Кармин Цевка
Боја : Црвена
Внатрешниот Првенство : 12.1 mm
Големина : 22*73mm
Материјал : Пластика
Количина : 50pcs

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
12.1mm
Број На Модел На:
кармин цевка

Купувачи како што избираат