.

.

Таблета заградата Стои Stent Поддршка За Huawei MediaPad М2 10.0 М2 8 8.0 10.1 X1 X2 Линк S10 Заградата Десктоп Екранот десктоп Случај

Таблета заградата Стои Stent Поддршка За Huawei MediaPad М2 10.0 М2 8 8.0 10.1 X1 X2 Линк S10 Заградата Десктоп

Оценка на посетителот:

DEN 316.00 -5 %
DEN 333.12
Залиха
Достапно за нарачка


Таблет КОМПЈУТЕР поддршка, десктоп поддржува видео разговор, појавата на ABS Пластика, материјал, може да се користи за долго време

Карактеристики на предлогот

Пакет:
Yes
Бренд Име:
AJIUYU
Број На Модел На:
TP1
Материјал:
Пластични

Купувачи како што избираат