.

.

Нови 4.5 инчен За Леново A2010 LCD Екран замена Бесплатен превозот

Нови 4.5 инчен За Леново A2010 LCD Екран замена Бесплатен превозот

Оценка на посетителот:

DEN 672.00
Залиха
Достапно за нарачка


Нови 4.5" инчен За Леново A2010 LCD Екран замена Бесплатен превозот

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
Perciron
Тип На Производ:
Таблета LCD
Компатибилен Бренд:
Универзална
Големина На Екранот:
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
За Леново A2010

Купувачи како што избираат