.

.

100pcs/многу 13.56 mhz RFID nfc ABS челик печат со ознака F08 чип водоотпорен за Електрични,Превозот контрола на пристап

100pcs/многу 13.56 mhz RFID nfc ABS челик печат со ознака F08 чип водоотпорен за Електрични,Превозот контрола

Оценка на посетителот:

DEN 4080.00
Залиха
Достапно за нарачка


100pcs/многу 13.56 mhz RFID nfc ABS челик печат со ознака F08 чип водоотпорен за Електрични,Превозот контрола на пристап
Обичај број ласерска
Спецификација :
Протокол : ISO14443 A
Фреквенција : 13.56 mhz
Чип : F08 (compitable МФ s50 на унодц)
Капацитет : 1k БАЈТЕН
Читање Опсег : 0-5cm
Читај/пишувај Пати : 200000 пати
Материјал : ABS+нерѓосувачки челик
Големина : 30*23*11mm
Челик големина : 280mm*1.5 mm
Температура На Складирање :
-40 Celsius на +80 Celsius
Температурата Оперативни :
-40 Celsius на +120 Celsius
Боја : Црвена,црна,жолта,сина.опции.
Пакување : 50pcs/ торба, 1000pcs/ картон.
Тежина : 21g/еез
Апликации :
Диригент аранжман,Финансии,Одделението продавница,Електрични,Превозот,Градинарство,Индустрија,Тајност,итн.
Слика :
Превозот
- Ние обезбедуваме или Морето превоз или Воздух превозот, како на клиент на потребите на
- Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Овие трошоци се на купувачот одговорност.
- Превозот може да се под влијание на празници, настани и други несигурности. Ние не може да гарантира
пристигнување време. Ве молиме контактирајте со нас пред отворањето на објектот не доби спорот.
- Ве молам оставете ќелија број во цел детали, како да се направи пратката побезбедно.
Плаќање
- Ние прифаќа Paypal,T/T,Western Union и L/C начин на плаќање.
- Ние ќе бидеме среќни да се Комбинираат превозот за повеќе од 1 предмет брод на истата адреса
- Ве молиме да се направи исплата во 7 дена откако ќе го поставите цел или ние ќе ја откаже договорот
Враќање & гаранција
- Ние бидете сигурни дека сите предмети се 100% во добра состојба пред пратката
- Кога ја добив вашата предмети во рок од 3 дена, ако незадоволство, ве молиме ни e-mail пријателски да се реши
тоа, по двете договор, вие само mail објектот врати во првобитната состојба, по што
доби објект се врати, ќе добиете вашите пари назад.
- Превозот и Ракувањето со такси и да се врати превозот обвиненија се неповратни
Повратни информации
- Вашите повратни информации е многу важно за нас, па се надеваме дека можете да контактирате со нас на прво ако имате било какви
прашања. Ние ќе се залагам да го прават нашите најдобри за решавање на проблемите. Се направи сте задоволни
со нашето решение.
За нас
Воспоставени во 2009 година, Гуангжу Fengrong Интелектуална technology CO.,TLD е една од Водечките производителот RFID
од Гуангжу, Кина, кој обезбедува ефикасна RFID производи и решенија за нашите клиенти. Нашата главна
производи ги покрие RFID Wristband,СМАРТ картичка, RFID читач, UHF ознаки, UHF читателот/пишување и други RFID производи.
Нашите aliexpress онлајн продавница, како мало прозорецот на нашата компанија, да се соочува целата клиенти и желби
сите од вас може споделување на лесен и среќен живот кој RFID носи.

Карактеристики на предлогот

боја:
Црвена, Сина
Број На Модел На:
FR-челик печат
Бренд Име:
GZFRZN
Материјал:
ABS + нерѓосувачки челик
Фреквенција:
13.56 MHz
чип:
F08 (compitable МФ s50 на унодц)
Протокол:
ISO14443A
Капацитет:
1K бајтен
Големина:
30*23*11mm
боја:
Црвена,Црна,Жолта,Сина
Читање опсег :
0-5cm
челик големина:
280mm*1.5 mm
Примена:
Диригент аранжман,Финансии,Одделението продавница,Електрични,Превозот

Купувачи како што избираат