.

.

Благородна Влакна Синтетички Висока Температура Fiber100g Вода Бран 18инчен Color2 1Pack За Жените Косата Двојно Weft Снопови Слободни Shippi

Благородна Влакна Синтетички Висока Температура Fiber100g Вода Бран 18инчен Color2 1Pack За Жените Косата Двојно

Оценка на посетителот:

DEN 648.00
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Протегала должина:
18INCHES
Единица тежина:
100g(+/-5g)/парче
Предмети по Пакет:
1 Парче Само
Може Да Се Permed:
Yes
Бренд Име:
благородна
Текстура:
Водениот бран
Материјал Одделение:
Висока Температура Влакна
косата weft:
Машина Двојно Weft
Пакет:
2 парчиња/многу
Должина:
18 инчи
Целосна Главата:
2-3lot може да полна глава
Тежина:
100g
Не:
Класична Индиска Бран _HRW1104-H327A 18

Купувачи како што избираат