.

.

На сопствени 3D мурали,3 d mural, слива цвет во снегот ,дневна соба со софа ТВ ѕидот во спалната соба позадина ѕид хартија

На сопствени 3D мурали,3 d mural, слива цвет во снегот ,дневна соба со софа ТВ ѕидот во спалната соба позадина

Оценка на посетителот:

DEN 1392.00
Залиха
Достапно за нарачка


На сопствени 3 D мурали,3 d mural, слива цвет во снегот ,дневна соба со софа ТВ ѕидот во спалната соба позадина ѕид хартија

Карактеристики на предлогот

боја:
врежана, не ткиво ткаенина, свила ткаенини, платно
Димензии:
custom size
Употреба:
дневна соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Тип:
Винил Позадини
Материјал:
Други
Стил:
Модерна
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Чад-Доказ
Употреба:
Трговија,Забава,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Врежана
Број На Модел На:
E
Шема:
Флорални
Бренд Име:
ЛУ ЧЕН YI КУЌА

Купувачи како што избираат