.

.

За Мотоцикл Додатоци CNC Алуминиум Црна главниот дел на задната суспензија Spools лизгачот стојат завртки за ЈАМАХА FZ1 FZR1000 EXUP 1991-2017 YZF R1

За Мотоцикл Додатоци CNC Алуминиум Црна главниот дел на задната суспензија Spools лизгачот стојат завртки за

Оценка на посетителот:

DEN 155.00 -25 %
DEN 205.92
Залиха
Достапно за нарачка

Опис : Резервни 100% Нов Објект е лесно да се Инсталира без настава Материјал : CNC алуминиум Бои : црна;злато;сина;портокал;зелена;сребро;црвена Количина : 1 пар 1.Висок квалитет и лесно да се инсталира. 2.Прилагодлив на повеќе флексибилни за да се користи. 3. Своите стилски дизајн е совршен за вашиот мотор Materail : 6061 T6 палка Алуминиум Fitment : за yamaha YZF R1
Пакетот Вклучува :
1 пар на мотоцикл swingram spools лизгачот

Карактеристики на предлогот

боја:
6mm црна, 6mm црна, 10мм црна, 6mm сина, 8mm сина, 10мм сина, 6mm злато, 8mm злато, 10мм злато, 6mm зелена, 8mm зелена, 10мм зелена, 6mm црвена, 8mm црвена, 10мм црвена, 6mm сребрена, 8mm сребрена, 10мм сребрена, 6mm портокал, 8mm портокал
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Бренд Име:
ZRIHE
Објектот Висина:
0inch
Motobike Направи:
победа
Објектот Тежина:
0kg
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Објектот Дијаметар:
0inch
Име На Модел:
FT-СС-001
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
is_customized:
Yes
Фитинг големина:
6mm;8mm 10мм
Бои:
Портокал/Сребрена/Црвена/Зелена/Gold/Сино/Црна
Fitment:
За YAMAHA YZF R1
Бесплатен превозот :
Yes
Состојба:
100% Сосема Нов

Купувачи како што избираат