.

.

Сопствени 3d ѕид мурали позадина,Рака подготвени цртани белата зајак позадина.дневна соба троседот ТВ ѕид детска соба de papel parede

Сопствени 3d ѕид мурали позадина,Рака подготвени цртани белата зајак позадина.дневна соба троседот ТВ ѕид детска

Оценка на посетителот:

DEN 1392.00
Залиха
Достапно за нарачка


Сопствени 3d ѕид мурали позадина,Рака подготвени цртани белата зајак позадина.дневна соба троседот ТВ ѕид детска соба de papel parede

Карактеристики на предлогот

боја:
врежана позадина, не ткиво ткаенина, свила ткаенина, памук платно
Употреба:
Децата' Соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Тип:
Винил Позадини
Материјал:
Други
Стил:
за деца
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Чад-Доказ
Употреба:
Трговија,Забава,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Врежана
Број На Модел На:
WT15029466
Шема:
Yes
Бренд Име:
ЛУ ЧЕН YI КУЌА

Купувачи како што избираат