.

.

Нови пристигне YoYo Аце Јо Mecry 7075 јо-јо позлатени прстен на професионални спортски јо - јо Метал топката најдобар подарок за Божиќ ден

Нови пристигне YoYo Аце Јо Mecry 7075 јо-јо позлатени прстен на професионални спортски јо - јо Метал топката

Оценка на посетителот:

DEN 2797.00 -13 %
DEN 3215.52
Залиха
Достапно за нарачка


Нови пристигне Yo Yo Аце Јо Mecry 7075 јо-јо злато метален прстен на професионални спортски јо - јо Метал топката најдобар подарок за Божиќ ден

Карактеристики на предлогот

Трикови:
3А,5A,1A
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 6 години
Карактеристики:
Мини
Број На Модел На:
C253
Јазот Ширина:
4.6 mm
Обликот:
Пеперутка
Дијаметар:
57mm
Должина на кабел:
110cm
Материјал:
Метал
Систем За Наплата:
Лепак Налепница
Предупредување:
далеку од пожар
Се прилагодат на толпата:
Унисекс
Ширина:
44mm
Име:
Аце Јо Mecry 7075
Тежина:
66.5 g
подарок:
10 жици,1 ракавица.Имајќи 1

Купувачи како што избираат