.

.

V. YA Мода Нерѓосувачки Челик Ngau Tau Прстени за Мажи Уникатна Трака за Накит Роденден Подароци Прстен за Дечко Шарм Dropship

V. YA Мода Нерѓосувачки Челик Ngau Tau Прстени за Мажи Уникатна Трака за Накит Роденден Подароци Прстен за

Оценка на посетителот:

DEN 196.00 -15 %
DEN 230.40
Залиха
Достапно за нарачка


Мерка Начини
Кога ќе се добие тоа,треба да се измери со овој начин на големината
V. YA Мода Нерѓосувачки Челик Ngau Tau Прстени за Мажи Уникатна Трака за Накит Роденден
Партија Подароци Прстен за Дечко Шарм Dropship
Големина : мажи : 7-13
Тежина : Мажи,24g
превозот начин(бесплатно) време на Испорака Цел износ Кина пост обичен мал Пакет Плус 15-60 работни дена Кина пост Регистрирани воздух mail 15-60 работни дена Хонгконг пост Воздух Mail 10-55 Работни дена ЕМС 8-12 работни дена >=$300 ДОЛАРИ DHL/UPS-от 3-8 работни дена >=$300 ДОЛАРИ
1. Ако не сте задоволни со нашата ставки и за нашите услуги,ве молиме да ја искористам за момент да ни остави possitive повратни информации со сите 5 ѕвезди .ние ќе го цениме тоа.
2.ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да остави негативни или неутрални повратни информации,ние ќе се обидеме потрудиме да се справи со него, се додека не сте задоволни.

Карактеристики на предлогот

Прстен Големина:
7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
11mm,13mm,12mm,10мм,9mm,8mm,7mm
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Повод:
Партија
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
V. YA
Материјал:
Метал
Пол:
Мажи
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Број На Модел На:
Нерѓосувачки челик Ngau Tau ѕвони,ѕвони за мажи
Функција:
масажа
квалитет:
Висок Одлична Ngau Tau Мажите Прстени
Стил Прстени :
Моден Jewelly мажите Прстени
Прстени Стил:
Кул Ngau Tau Прстени за мажи Најдобар Подарок
Функција:
Луксузна Креативни Ngau Tau Прстени Мажи
Фитнес:
Уникатен Роденден ,Денот на Вљубените е , Татко Ден Подароци
Карактеристика 2:
Моден Едноставна Нерѓосувачки Челик мажи жени Прстени
Ocation:
Моден Гроздобер Прстени за Дечко, Татко ,Машки
функција 3:
Нерѓосувачки Челик Мажите Шарм Прстени

Купувачи како што избираат