.

.

SUNSLL Бакар Обетки Бела Кубни Циркони Обрачот Обетки Жени на Модата Партија Накит Cobre CZ Brincos

SUNSLL Бакар Обетки Бела Кубни Циркони Обрачот Обетки Жени на Модата Партија Накит Cobre CZ Brincos

Оценка на посетителот:

DEN 323.00 -20 %
DEN 403.68
Залиха
Достапно за нарачка

Бренд Име : SUNSLL Предмет Тип : Обетки/ Brincos Earring Тип : Обрачот Обетки Метали Тип : Бакар+Кубни Циркони/ Cobre+Кубни Циркони Метална Боја : Platinum Позлатен Циркон Боја : Бела

Карактеристики на предлогот

Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SUNSLL
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Број На Модел На:
XXED-144
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
Големина (Должина * Ширина):
1.5*0.75 CM

Купувачи како што избираат