.

.

QFN52 Горат во Штекер QFN52 MLF52 IC Тест Приклучок Теренот 0.4 mm Легура Clamshell Чип Големина 6*6 Флеш Адаптер Програмирање Socket

QFN52 Горат во Штекер QFN52 MLF52 IC Тест Приклучок Теренот 0.4 mm Легура Clamshell Чип Големина 6*6 Флеш Адаптер

Оценка на посетителот:

DEN 4032.00
Залиха
Достапно за нарачка


. QFN52 Горат во Штекер QFN52 MLF52 IC Тест Приклучок Теренот 0.4 mm Легура Clamshell Чип Големина 6*6 Флеш Адаптер Програмирање Socket
Вовед :
1. Производот Употреба : горат во штекер , тест приклучок , горат и тест за чип QFN52
2. Применливи Пакет : QFN52 , pin теренот 0.4 mm
2. Спецификација и Димензија :
а) Тип : QFN52-0.4
б) Pin теренот : 0.4 mm
в) Pin Грофот : 52
г) Применуваат IC Тело Димензија : 6*6 mm
Ние'повторно на оригиналниот производител , имаме најниска конкурентни цени , најкус обработка на време да се гарантира . Ако имате сакате серија купувањето , ве молиме контактирајте со нас за истрага , ние може да ви понуди поевтини масовно на цена !

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
QFN52 Горат во Штекер
Бренд Име:
KZT
Тип:
QFN52 Горат во Штекер
pin:
52
Pin Теренот:
0.4 mm
Применливи Чип Големина:
6x6 mm
Структура:
Clamshell Структура
Инсталирајте тип:
Приклучок Во
ic модел:
IC549-0524-015-G

Купувачи како што избираат