.

.

Мотоцикл KeyChain 4 Тркала се Движат Телото 2 Тркала се Движат Душата Везови Keychain Прстен Ознаки Синџир за Велосипедисти Подароци 1PC

Мотоцикл KeyChain 4 Тркала се Движат Телото 2 Тркала се Движат Душата Везови Keychain Прстен Ознаки Синџир

Оценка на посетителот:

DEN 128.00 -14 %
DEN 148.32
Залиха
Достапно за нарачка


1 PC Копче Синџир Мотоцикл 4 Тркала се Движат Телото 2 Тркала се Движат Душата Везови Keychain Прстен Ознаки Синџир за Велосипедисти Подароци
мотоцикл keychain chaveiro мото брелок тркала keychain мотоцикл копче ознака копче синџир мотоцикл keychain тркала мотоцикл копче синџир колесо брелок
chaveiro турбо,турбо anahtarlık,брелок турбина,anahtarlık,молот тора,portachiavi,porte clef motards,keychain мерцедес,брелок бмв,турбо полесни,брелок ауди,брелок мерседес,мерцедес копче синџир,брелок турбина, "опел" keychain,motorsiklet anahtarlık,chaveiro volk
s wagen,мерцедес копче прстен,турбо keychain,chaveiro турбо,bmw 키링,брелок,копче прстен,брелок для ключей автомобиля,chaveiro став carro,автомобил keychain,keychain автомобил,брелок коробка передач
Опис :
Бренд Име се ОТСТРАНИ ПРЕД ЛЕТОТ Материјал Цинк Легура + Полиестер Големина За 13cm X2.8cm(5.12" *1.10") Тежина За 30g/пакет Пакување ПП торба Апликација Авијација Подароци/Работи Подароци/Christmas/Пријателство
Keyring Големина : 25мм, Вкупно Keychain Должина : 15cm
ОТСТРАНИ ПРЕД ЛЕТОТ
1. ОДЛИЧЕН ДИЗАЈН : вашите пријатели ќе бидат љубоморни на оваа прекрасна Започне Копче за синџир.
2. ЗА ПОДАРОК НА ВАШИТЕ ЖИВОТНИ.
3. ЧУВАЈТЕ ГИ ВАШИТЕ КЛУЧЕВИ БЕЗБЕДНО.
4. ЛЕСНО ДА СЕ ПОВЛЕЧЕ ОД ЏЕБ
5. Ако треба да се одржи најголемиот дел цел, ве молиме контактирајте со нас за попуст. ОЕМ е достапна ако вашата потреба свој логото на грбот. (MOQ : 100 Компјутери)
6. ДВОЈНО ДВОСТРАНО : Клучни Синџир дизајн е извезена од двете страни на копчето синџир
Моден Тагови : chaveiro, llaveros, llavero де coche, DIY копче синџир, keychain, копче прстен, chaveiro, копче fobs, ОТСТРАНЕТЕ ПРЕД ЛЕТОТ , едно парче keychain се ОТСТРАНИ ПРЕД ЛЕТОТ На "пре-лет отстранување" етикета се користи во воздухопловна индустрија за многу години, а нивното лого им овозможува на лет екипи и земјата екипи за да се утврди авиони пред полетување кабли, игли, опфаќа, жици, и жици поврзани со авион. Можете да видите авион поврзани со авион, воланот опрема, исфрлање седиште, па дури и ракети се означени со овие етикети, тие ги користат светла црвена боја за да се подобри степенот на предупредување за да се осигура нејзината улога! ОТСТРАНИ ПРЕД ЛЕТОТ на етикетата картичка може да се користи за да се потсетам на некои многу важни нешта да се направи, исто така, може да се користи кога на личноста од клучните прстен, е фантастичен и економичен начин.
Поврзани Објекти :
Моден Тагови : llavero де coche, DIY копче синџир, keychain, копче прстен, chaveiro, ОТСТРАНЕТЕ ПРЕД ЛЕТОТ,копче синџир, keyrings, keychains, chaveiro, копче прстен, меки keychain, еднорог keychain, клуч на носителот, копче фоб , Мода Ознака : chaveiros,chaveiro став carro,chaveiro masculino,chaveiros femininos став chaves
Слични Производи :

Карактеристики на предлогот

Боја Име:
1 buc
Тип На Објект:
Клучните Прстени
Објектот Ширина:
2.8cm
Специјални Функции:
безбедност ознака
Материјал Тип:
Легура
Објектот Тежина:
10g
Бренд Име:
ОТСТРАНИ ПРЕД ЛЕТОТ
Објектот Дијаметар:
2.8cm
Објектот Должина:
13cm
Број На Модел На:
SM001-0126
feature1:
Моден Keychain носителот
feature2:
keychain држачот за моторс
Feature3:
Keychain за Мотоцикли
Feature4:
2 Тркала се Движат Душата keychain
feature5:
Chaveiro Став Мото
feature6:
4 Тркала се Движат Телото keychain
Компатибилност:
Вез За Повикување Синџири
Материјал:
Ткаенини
Парична казна или Моден:
Моден

Купувачи како што избираат