.

.

Нови Пристигнување 30yards/многу 24mm Тантела Таписерии лента трим Цвет Облека За Жени DIY за Шиење Облека, Коса Додатоци

Нови Пристигнување 30yards/многу 24mm Тантела Таписерии лента трим Цвет Облека За Жени DIY за Шиење Облека,

Оценка на посетителот:

DEN 727.00 -10 %
DEN 807.84
Залиха
Достапно за нарачка

Нови Пристигнување 30yards/многу 24mm Тантела Таписерии лента трим Цвет Облека За Жени DIY за Шиење Облека, Косата Додаток Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет, Големина : 2.4 см широк Количина : 30 Yards (еден двор = 0.91 метар) Боја : бела Материјал : полиестер Употреба : облека,чевли,капи додатоци,дома декоратерите,предмети за Домаќинството adornments,DIY додатоци,Божиќ подарок пакување,Божиќ DIY занаети,Свадба оркестарот и други проекти што може да се замисли. Напомена : ве Молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате. Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики. Плаќање : 1.Можеме да го прифатиме Зачувам, Кредитна Картичка, T/T или (Escow е најпосакувана) 2.Плаќањето мора да се изврши во рок од 5 дена по вашата нарачка, ако има некои тешко, ве молиме известете ме. Испорака : 1.Ние само брод вашата потврди адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите. 2.Сите предмети ќе бидат испратени надвор од воздухопловната во рок од 5 работни дена откако вашата исплата е расчисти на Зачувам. (Ние не може да се испрати стоката на викенд и Кинески празници.) 3.Прибл. време на испорака Австралија, сад,Велика Британија 18-25 работни дена Канада, Франција, Германија, Шпанија 20-30 работни дена Бразил, Белорусија, Чиле, Фиџи, Италија, Мексико, Русија, Украина, Јужна Америка 35-60 работни дена во Други земји, Вообичаено, повеќе од 30 работни дена Ако сакате да се добие стоката наскоро, ве молиме контактирајте ме за ЕМС или DHL такси. Додека ќе има одложување за нешто што не може да се контролира (како што се лошите временски услови). Ако тоа се случи, само нас контакт, ние ќе ви помогнат да проверите и да го решат проблемот. 4.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Политика на враќање : Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза. Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог. Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот. Повратни информации 1. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби. 2. Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни. 3. Ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек. Ви благодариме! Добредојдовте да ја посетите повторно!

Карактеристики на предлогот

боја:
Бела
Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Чипка
Функција:
Еко-Пријателски,Растворлив Во Вода
Ткаенина Тип:
Mesh
Материјал:
100% Полиестер
Техника:
Извезена
Ширина:
2.4cm
Број На Модел На:
LB
Ткаенина тип:
вода растворлив чипка
is_customized:
боја:
Бела
африкански француска чипка ткаенина висок квалитет:
чипка applique
шиење додатоци:
чипка лента,чипка намали
ruban dentelle:
guipure чипка

Купувачи како што избираат