.

.

Оригиналниот 7.89 инчен Мини таблет компјутер со LCD екранот B080XAN01 646-0911-AP2-А 821-1536-бесплатен превозот

Оригиналниот 7.89 инчен Мини таблет компјутер со LCD екранот B080XAN01 646-0911-AP2-А 821-1536-бесплатен превозот

Оценка на посетителот:

DEN 1497.60
Залиха
Достапно за нарачка


Оригиналниот 7.89 инчен Мини таблет компјутер со LCD екранот B080 XAN01 646-0911-AP2-А 821-1536-бесплатен превозот

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
Perciron
Тип На Производ:
Таблета LCD
Компатибилен Бренд:
Универзална
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
B080XAN01

Купувачи како што избираат