.

.

ZhiYuSun 162mm*90mm 162*90 GPS навигација 7 -инчен resistive екран осетлив на допир на екранот од надвор со рамен екран ракопис

ZhiYuSun 162mm*90mm 162*90 GPS навигација 7 -инчен resistive екран осетлив на допир на екранот од надвор со

Оценка на посетителот:

DEN 527.52
Залиха
Достапно за нарачка


трговски опис
162mm*90mm 162*90 GPS навигација 7 -инчен resistive екран осетлив на допир на екранот од надвор со рамен екран ракопис
Стоката е во парк!!!

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
162*90
Компатибилен Бренд:
Универзална
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Екран Тип:
Отпор На Екранот
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Бренд Име:
ZhiYuSun

Купувачи како што избираат