.

.

Најновите 3D мурали,3D рака подготвени цвеќиња и шарени пеперутки, дневна соба ТВ троседот во спалната соба позадина ѕид хартија

Најновите 3D мурали,3D рака подготвени цвеќиња и шарени пеперутки, дневна соба ТВ троседот во спалната соба

Оценка на посетителот:

DEN 1392.00
Залиха
Достапно за нарачка


Најновите 3 D мурали,3 D рака подготвени цвеќиња и шарени пеперутки, дневна соба ТВ троседот во спалната соба позадина ѕид хартија

Карактеристики на предлогот

боја:
врежана, не ткиво ткаенина, свила ткаенини, платно
Димензии:
custom size
Употреба:
дневна соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Тип:
Винил Позадини
Материјал:
Други
Стил:
Модерна
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Чад-Доказ
Употреба:
Трговија,Забава,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Печатени
Број На Модел На:
HL315609293
Шема:
Флорални
Бренд Име:
ЛУ ЧЕН YI КУЌА

Купувачи како што избираат