.

.

Rimless Возење Photochromic очила за сонце Мажите Поларизирана Камелеон, Бојата Сонце очила за мажи oculos de sol masculino

Rimless Возење Photochromic очила за сонце Мажите Поларизирана Камелеон, Бојата Сонце очила за мажи oculos

Оценка на посетителот:

DEN 458.88
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Одделот За Името:
Возрасни
Оптички Леќи Атрибут:
Photochromic,Поларизирана,UV400
Стил:
Rimless
Рамка Материјал:
Легура
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
BINSYSUA3043
Леќа Висина:
40mm
Леќа Ширина:
65mm
Бренд Име:
BINSYSU

Купувачи како што избираат