.

.

Случај За Леново ТАБОТ S8 ТАБОТ S8-50F Случај Покрие Школка за заштита Smart Заштитник Кожа Таблета L ТАБОТ S8-50LC 8 инчен СТП Ракав Случај

Случај За Леново ТАБОТ S8 ТАБОТ S8-50F Случај Покрие Школка за заштита Smart Заштитник Кожа Таблета L ТАБОТ

Оценка на посетителот:

DEN 440.00 -5 %
DEN 463.20
Залиха
Достапно за нарачка


Може да го поддржи, погодно сметководствената вредност, погодни за употреба, високо квалитетен материјал
Применливи таблета големина : 【 За Леново Табот S8 】Табот S8-50 F、ТАБОТ S8-50 LC、 8.0 инчен

Види Видео виткање поддршка на пишување на текст за статистика, анти земјотрес,Многу издржливи,Случај

Карактеристики на предлогот

Стил:
Моден
Бренд Име:
AJIUYU
Ширина:
14cm
Должина:
22.5cm
Модел Компатибилност:
За ТАБОТ S8-50LC
Апликацијата Лаптоп Големина:
8
Број На Модел На:
За Табот S8-50F
Пакет:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Функција:
Капка отпор,Shockproof
Материјал:
Faux Кожа
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Компатибилен Бренд:
за lenovo

Купувачи како што избираат