.

.

Новите 7 инчен За ASUS Fonepad FE7010CG FE170CG ME170 K012 k017 LCD Дисплеј со Екран на Допир Digitizer Сензор Бесплатен превозот

Новите 7 инчен За ASUS Fonepad FE7010CG FE170CG ME170 K012 k017 LCD Дисплеј со Екран на Допир Digitizer Сензор

Оценка на посетителот:

DEN 864.00
Залиха
Достапно за нарачка


Новите 7" инчен За ASUS Fonepad FE7010 CG FE170 CG ME170 K012 k017 LCD Дисплеј со Екран на Допир Digitizer Сензор Бесплатен превозот

Карактеристики на предлогот

боја:
без Рамка, Рамка со
Бренд Име:
Perciron
Тип На Производ:
Панел LCD Комбо
Компатибилен Бренд:
за Asus
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
За Asus MeMO Pad 7 ME170

Купувачи како што избираат