.

.

Сопствени 3d mural,Германија Берлин Куќи, Реки Бродови Небото Ноќ позадина,ресторан дневна соба троседот ТВ ѕидот во спалната соба позадина

Сопствени 3d mural,Германија Берлин Куќи, Реки Бродови Небото Ноќ позадина,ресторан дневна соба троседот ТВ

Оценка на посетителот:

DEN 1392.00
Залиха
Достапно за нарачка


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

Карактеристики на предлогот

боја:
врежана позадина, не ткиво ткаенина, свила ткаенина, памук платно
Бренд Име:
ЛУ ЧЕН YI КУЌА
Полнење Единица:
Usd/Ролна
Материјал:
ЕП
Стил:
Модерна
Употреба:
дневна соба
Шема:
Yes
Површински Третман:
Врежана
Тип:
Винил Позадини
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Апарати За Домаќинство
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Чад-Доказ,Огноотпорни,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација
Функција:
Mildew Отпорни,Формалдехид-бесплатно,животна Средина Пријателски,Екстра Дебели,Отпорен на Вода

Купувачи како што избираат