.

.

Фабриката За Внатрешни Работи Заклучување На Вратата Дневна Соба Простор Алуминиум Механички Lockset Трговија На Големо Квалитет Assuranced Се Справи Со Брави

Фабриката За Внатрешни Работи Заклучување На Вратата Дневна Соба Простор Алуминиум Механички Lockset Трговија

Оценка на посетителот:

DEN 2195.04
Залиха
Достапно за нарачка


Опис На Производот
Фабриката за Внатрешни работи Заклучување на Вратата Дневна Соба Простор Алуминиум Механички Lockset трговија на Големо Квалитет Assuranced се Справи со Брави Објект Спецификации : Квалитет : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет; Стил : Модерен,Повеќе Искра, Мазна Позлатен база.
Јасна форма дизајн е многу убаво, модерен, атрактивен.
Одличен помошник за користење, наскоро и погодно. LANXSTAR Боја : Како на сликата покажува, боја, Материјал : Space Алуминиум + Бакар + Нерѓосувачки Челик; Адаптер Вратата Дебелина : 35~50mm; Центар.Растојание : 58mm; Големина : 185mm*45mm; Заклучување на Маргините на Далечина : 45mm; Тип на заклучување јазик : Двојно Заклучување Јазик; LANXSTAR Пакет : Независна безбедност пакет, 1pcs брава со копчиња; Стандардни Додатоци : Бакар Копчиња,Нормално инсталирате завртки во истата парцела; Апликација/спец :
* Опсегот на примена : Дрвени Врати,Челик Врати,Еднокреветни/Двокреветни отворање на врати,Casement врати,Влезните врати. LANXSTAR
Предности : Фабрика за директна продажба, може да се прилагоди за обработка, голем квантитет за промет на големо, направени од склопот на материјали; LANXSTAR Добредојдовте цел, количината е голема, цената е повеќе чувствувате. LANXSTAR Испорака и Услуга Детали Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни денови по приемот на вашата исплата. LANXSTAR Предмети превозот надвор од Кина, со што choosed превозот начин,кога ќе се ставени цел е не,Изразат начин или препорачана пошта. Времето за испорака зависи од дестинацијата, превозот метод (истите да се изречни или пост), може да трае до 8 до 35 дена. Објектот ќе бидат означени како "Подарок" и изјави Пониска вредност за превозот цел само. Купувачи се одговорни за какви било царински давачки, доколку е применливо. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress е Точно. Ако сакате да ја смените вашата адреса, ве молиме да ни испратите порака или е-пошта штом ќе ја плати плаќање. LANXSTAR Ние се грижиме за нашите ценети корисници, и се секогаш спремни да работат работи надвор. Ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас веднаш, пред да замине ни какви било негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да се справи со тоа надвор. Ви благодариме за вашата поддршка. Ние ќе ви обезбедиме услуга како најдобро што можеме, ве Молиме контактирајте со нас преку "Мои Пораки" или "Прашајте го Продавачот Прашања" ако имате било какви прашања во врска со нашите огласи или вашето купување. LANXSTAR Објект Сликите ги Покажуваат

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
LX-ZSSHDL50
Големина:
185mm*45mm
Бренд Име:
LANXSTAR
B_rand:
LANXSTAR
Обработка на прилагодување:
Yes
Ttexture на материјал:
Простор Алуминиум + Бакар + Нерѓосувачки челик
Тип:
се справи со заклучување
Делокруг на примена:
Вратата дебелина 35-50ММ
DIY Материјали:
Дрво
Заклучување Тип:
заклучување на вратата

Купувачи како што избираат