.

.

2 парчиња/многу екран заштитник За xiaomi redmi 5A NILLKIN Мат филм Супер јасно HD сјајни заштитна фолија За xiaomi redmi 5A

2 парчиња/многу екран заштитник За xiaomi redmi 5A NILLKIN Мат филм Супер јасно HD сјајни заштитна фолија За

Оценка на посетителот:

DEN 274.00 -5 %
DEN 288.00
Залиха
Достапно за нарачка


2 парчиња/многу екран заштитник За xiaomi redmi 5 A NILLKIN Мат филм Супер јасно HD сјајни заштитна фолија За xiaomi redmi 5 A Опис на Производот : 1. NILLKIN Кристал Супер Јасно Анти-отпечатоци Заштитен Филм : тенок,транспарентни,јасни Користат многу pervious да лесни материјали со супер јасна смисла на очите. Таа има мат површина,професионални оригиналната боја и чувство на transparence & удобност. Овој филм има заштита од радијација и може да ги заштити очите од замор,сувост и намалување на визија. На мат површина има висока ефикасност и очигледно анти-отпечатоци функција, така што тоа може да се отстрани отпечаток,пот нечистотијата и мрсните нечистотија. 2. NILLKIN Мат Анти-отсјај отпорно на Гребење Матирано со Заштитен Филм : Користете најновите мат филмски материјали со удобно чувство на допир. Таа исто така додава нано-бариера филмски материјали. Тоа е прашина-доказ, анти-отпечатоци и анти-пот, со што на екранот се чисти. Висока цврстина може да ги заштити екран ефикасно и да се избегне носат и нула на LCD кога го користите мобилниот телефон. Таа има силна заштита од радијација и може да се намали штетата на зраци од LED светло на очите. Твоите очи, не ќе се чувствувате уморни после користење на мобилен телефон за долго време.

Карактеристики на предлогот

Употреба:
Мобилен Телефон
Карактеристики:
Мат,Ултра-тенки,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
На работ на работ Покриеност:
Yes
Пакет:
Yes
Со Мало Пакет:
Yes
Компатибилен Телефон Бренд:
xiaomi
Тип:
Пред Филмот
Бренд Име:
NILLKIN
За:
За Xiaomi Redmi 5A
Производот Категорија:
screen protector
Екран Заштитник Тип:
Мат ИЛИ Супер јасно заштитна фолија
Начин На Продажба.:
Мало И Трговија На Големо
Кристал (Супер Јасно):
Анти-отпечаток ,сјајни ,HD
matte:
Анти-отсјај ,отпорно на Гребење

Купувачи како што избираат