.

.

200pcs 10*10мм Висок квалитет Бела к /Злато Боја на Цвет Torus DIY Распоредени Освен Накит Додатоци

200pcs 10*10мм Висок квалитет Бела к /Злато Боја на Цвет Torus DIY Распоредени Освен Накит Додатоци

Оценка на посетителот:

DEN 456.00
Залиха
Достапно за нарачка


ГОЛЕМИНА : 10 MMX10 MM
БОЈА:бела к злато
200pcsllot

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
ywleiao
Објектот Ширина:
1cm
Накит Наоди Тип:
Мушка Капи
Објектот Дијаметар:
1cm
Објектот Должина:
1cm

Купувачи како што избираат