.

.

Магнетни Стојат СТП Кожа Случај за Huawei MediaPad T3 7 3G BG2-U01 7.0 Таблет Funda Покрие Школка+Бесплатно во Допир за да го Заклучите

Магнетни Стојат СТП Кожа Случај за Huawei MediaPad T3 7 3G BG2-U01 7.0 Таблет Funda Покрие Школка+Бесплатно

Оценка на посетителот:

DEN 371.00 -14 %
DEN 431.52
Залиха
Достапно за нарачка


За руски Пријатели Pls љубезно ве молиме да го пополните примачот име и презиме и целосна адреса ,или цел би можеле да бидат вратени со руската Обичаи ,tks! 1.Направен од висок квалитет на СТП кожа ; 2.Моден дизајн ,лесно да се стави на и лесно да ги тргнеме; 3.Заштита за Т3 3 G 7.0" таблет од гребнатини, прашина, шок; 4.Дизајнирани специјално за Huawei T3 3 G 7.0" таблет и ќе го тоа сигурно во место; 5.100% сосема нов и висок квалитет,прилагодени и совршено се вклопува за Huawei T3 7 3 G 7.0" таблет. 1 x Магнетни Стојат Smart СТП Кожа Покрие Случај 1 x Специјалното Пенкало Превозот •Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 4 работни дена по вашата исплата е расчисти. •Имајте на ум : Кина Пост Воздух Mail/Парцела само му припаѓа на светот пост систем кој е многу побавно отколку Express . Предмети ќе пристигне во 15~25 работни дена да Aisa и руски ,за време на Европска е 15~45 дена , да Бразил ќе поминат 60 дена или повеќе , и пристигнување време, исто така, зависи од некои фактори и различни области. Гаранција •100% гаранција на нови стоки и добро состојба кога тоа е испраќаат надвор. •Ако сте незадоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас веднаш пред raisingdispute или напуштање на било какви негативни повратни информации. Ве молиме вратете го во рок од 14 дена за размена или наплата. Откако ќе прими предмети назад во неговата оригинална состојба, добро, ние ќе се направи замена или рефундирање за вас. Купувачот треба да плаќаат за превозот назад. •Ве молиме потврдете испорака штом ќе ја прими стоката. Ако не примате стока whenit е во близина на определено време поставени од страна на aliexpress.com, ве молиме да ни побара да се продолжи времето за испорака, наместо на отворениот спор. Повратни информации Ова е многу важно за нас ,наша цел е да се обезбеди највисоко ниво услугата на купувачи, и нашата служба за корисници специјалисти се секогаш стои страна да го реши секој на вашиот проблем. Ние во голема мера го цениме вашата 5-ЅВЕЗДА ПОЗИТИВНИ повратни резултати и ве молиме да НЕ остави негативни повратни информации, без да бара помош.

Карактеристики на предлогот

Стил:
Моден
Бренд Име:
iBuyiWin
Материјал:
PU
Пакет:
No
Шаблон Тип:
Цврста
Функција:
Капка отпор,Тешко,Shockproof,Анти-Прашина
Модел Компатибилност:
За Huawei MediaPad T3 7 3G 7.0 Таблета
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Број На Модел На:
CY77
Ширина:
10.6cm
Апликацијата Лаптоп Големина:
7
Должина:
19.1cm
Компатибилен Бренд:
За Huawei
Материјал:
Висок Квалитет на СТП Кожа & Тешко PC
Трговија на големо и Пад на Превозот:
Поддршка
Пакет:
OPP вреќа
Место на Потекло:
Guangdong, Кина(копно)

Купувачи како што избираат